Katalog online

Kupuj najlepsze części online!

Zalety używania katalogu:


– 4,7 miliona referencji w standardzie TecDoc, w tym ok. 120 tysięcy unikalnych referencji,
– stały dostęp do pełnej oferty części samochodowych,
– produkty ponad 650 wiodących dostawców,
– ponad 63 tysiące zdjęć w wysokiej rozdzielczości, ułatwiające dobór części,

– pełna responsywność oraz nowoczesny, prosty w obsłudze interface,
– nawet 500 nowych referencji tygodniowo,
– funkcja doboru części w oparciu o numer VIN pojazdu,
– rozbudowana funkcja porównywarki części,
– dedykowana wyszukiwarka opon,
– uproszczona wyszukiwarka olejów i płynów,
– zawartość danych technicznych Haynes Pro,
– ceny i stany magazynowe pokazywane w czasie rzeczywistym,
– nie zajmuje miejsca na dysku,
– nie wymaga aktualizacji ze strony użytkownika; w katalogu zawsze zaprezentowane są najnowsze dane.

Do ProfiAuto Serwis przystąpiło już ponad 1900 serwisów samochodowych w Polsce, Czechach i na Słowacji, w których sprawdzeni mechanicy każdego dnia obsługują i naprawiają setki samochodów. Sieć stale się rozwija, a jej główne założenia to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych warsztatów.

 

Warsztat dołączający do ProfiAuto Serwis musi zadeklarować wolę rozwoju i chęć zakupu nowego wyposażenia, posiadać minimum dwa stanowiska, funkcjonować co najmniej 8 godzin dziennie i być objęty podatkiem VAT. Istotnym czynnikiem jest lojalność wobec partnerów handlowych ProfiAuto.

Administratorem Twoich danych jest Wieczorek i Syn Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w 71-240 Szczecin, ul. Wernyhory 15, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 8513180419, REGON: 360327268, KRS: 0000534679. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: admin@wieczorekisyn.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem 71-240 Szczecin, ul. Wernyhory 15.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

  • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  • marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
  • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 71-240 Szczecin, ul. Wernyhory 15 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: admin@wieczorekisyn.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Wieczorek i Syn Sp. z o.o. Sp. K. w ramach zawieranych z Tobą umów.