Kolejny po usługach obszar działalności firmy Wieczorek i Syn to handel częściami zamiennymi i akcesoriami do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów czołowych producentów światowej i krajowej branży motoryzacyjnej.

W naszej ofercie znajduje się około 100000 części zamiennych. Naszej firmie można również zlecić dostawę narzędzi warsztatowych, począwszy od najprostszych np. kluczy, kończąc na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Towar dla odbiorców hurtowych dostarczamy własnym transportem bezpłatnie. Naszą dewizą jest szybkie, pewne i rzetelne zrealizowanie zamówienia każdego klienta.

Pracownicy działu sprzedaży służą pomocą
oraz wskazówkami dotyczącymi nabycia potrzebnych części

Marek Mejsner

Marek Mejsner

Kierownik Sprzedaży, Marketing

Telefon: +48 725 150 100
Email: marek@wieczorekisyn.pl

Adrian Roszycki

Adrian Roszycki

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 793 719 300
Email: adrian@wieczorekisyn.pl

Wojciech Mycka

Wojciech Mycka

Przedstawiciel Handlowy, Marketing

Telefon: +48 730 880 760
Email: wojciech@wieczorekisyn.pl

Grzegorz Baran

Grzegorz Baran

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 781 204 020
Email: grzegorz@wieczorekisyn.pl

Katarzyna Kukiel

Katarzyna Kukiel

Przedstawiciel Handlowy

Telefon: +48 605 199 989
Email: kasia@wieczorekisyn.pl

Mateusz Rusakiewicz

Mateusz Rusakiewicz

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 603 640 840
Email: mateusz.rusakiewicz@wieczorekisyn.pl

Jacek Gawiński

Jacek Gawiński

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 601 281 774
Email: jacek@wieczorekisyn.pl

Rafał Tarczoń

Rafał Tarczoń

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 575 130 330
Email: rafal.tarczon@wieczorekisyn.pl