Kolejny po usługach obszar działalności firmy Wieczorek i Syn to handel częściami zamiennymi i akcesoriami do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów czołowych producentów światowej i krajowej branży motoryzacyjnej.

W naszej ofercie znajduje się około 100000 części zamiennych. Naszej firmie można również zlecić dostawę narzędzi warsztatowych, począwszy od najprostszych np. kluczy, kończąc na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Towar dla odbiorców hurtowych dostarczamy własnym transportem bezpłatnie. Naszą dewizą jest szybkie, pewne i rzetelne zrealizowanie zamówienia każdego klienta.

Pracownicy działu sprzedaży służą pomocą
oraz wskazówkami dotyczącymi nabycia potrzebnych części

Sandra Rusakiewicz

Sandra Rusakiewicz

Specjalista ds. reklamacji

Telefon: +48 726 090 990
Email: sandra@wieczorekisyn.pl

Adrian Roszycki

Adrian Roszycki

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 793 719 300
Email: adrian@wieczorekisyn.pl

Tomasz Rogacki

Tomasz Rogacki

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 537 330 780
Email: tomasz.rogacki@wieczorekisyn.pl

Marta Szczygieł

Marta Szczygieł

Przedstawiciel Handlowy,

Telefon: +48 537 330 430
Email: marta@wieczorekisyn.pl

Jerzy Smoczyk

Jerzy Smoczyk

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 535 300 926
Email: jerzy@wieczorekisyn.pl

Wojciech Kowalik

Wojciech Kowalik

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 730 880 760
Email: wojciech.kowalik@wieczorekisyn.pl

Patryk Wojnarowicz

Patryk Wojnarowicz

Przedstawiciel Handlowy

Telefon: +48 605 199 989
Email: patryk@wieczorekisyn.pl

Mateusz Rusakiewicz

Mateusz Rusakiewicz

Kierownik działu sprzedaży

Telefon: +48 603 640 840
Email: mateusz.rusakiewicz@wieczorekisyn.pl

Michał Hanke

Michał Hanke

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 601 281 774
Email: michal.hanke@wieczorekisyn.pl

Rafał Tarczoń

Rafał Tarczoń

Opiekun Klienta, Sprzedawca

Telefon: +48 575 130 330
Email: rafal.tarczon@wieczorekisyn.pl