Kolejny po usługach obszar działalności firmy Wieczorek i Syn to handel częściami zamiennymi i akcesoriami do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów czołowych producentów światowej i krajowej branży motoryzacyjnej.

W naszej ofercie znajduje się około 100000 części zamiennych. Naszej firmie można również zlecić dostawę narzędzi warsztatowych, począwszy od najprostszych np. kluczy, kończąc na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Towar dla odbiorców hurtowych dostarczamy własnym transportem bezpłatnie. Naszą dewizą jest szybkie, pewne i rzetelne zrealizowanie zamówienia każdego klienta.

Pracownicy działu sprzedaży służą pomocą
oraz wskazówkami dotyczącymi nabycia potrzebnych części

Michał Hanke

Michał Hanke

Opiekun Klienta, Sprzedawca, Centrala Szczecin

Telefon: +48 601 281 774
Email: michal.hanke@wieczorekisyn.pl

Michał Krasowski

Michał Krasowski

Opiekun Klienta, Sprzedawca, Centrala Szczecin

Telefon: +48
Email: michal@wieczorekisyn.pl

Marta Szczygieł

Marta Szczygieł

Przedstawiciel Handlowy, Oddział Stargard

Telefon: +48 537 330 430
Email: marta@wieczorekisyn.pl

Mateusz Rusakiewicz

Mateusz Rusakiewicz

Kierownik Oddziału Gryfice

Telefon: +48 603 640 840
Email: mateusz.rusakiewicz@wieczorekisyn.pl

Jerzy Smoczyk

Jerzy Smoczyk

Opiekun Klienta, Sprzedawca Centrala Szczecin

Telefon: +48 535 300 926
Email: jerzy@wieczorekisyn.pl

Rafał Tarczoń

Rafał Tarczoń

Opiekun Klienta, Sprzedawca, Centrala Szczecin

Telefon: +48
Email: rafal.tarczon@wieczorekisyn.pl

Tomasz Rogacki

Tomasz Rogacki

Opiekun Klienta, Sprzedawca Oddział Stargard

Telefon: +48 537 330 780
Email: tomasz.rogacki@wieczorekisyn.pl

Sandra Rusakiewicz

Sandra Rusakiewicz

Przedstawiciel Handlowy Oddział Gryfice

Telefon: +48 601 722 140
Email: sandra@wieczorekisyn.pl

Patryk Wojnarowicz

Patryk Wojnarowicz

Opiekun Klienta, Sprzedawca, Centrala Szczecin

Telefon: +48 605 199 989
Email: patryk@wieczorekisyn.pl

Łukasz Karwicki

Łukasz Karwicki

Specjalista ds reklamacji, Centrala Szczecin

Telefon: +48
Email: lukasz@wieczorekisyn.pl

Wojciech Kowalik

Wojciech Kowalik

Opiekun Klienta, Sprzedawca Oddział Stargard

Telefon: +48 730 880 760
Email: wojciech.kowalik@wieczorekisyn.pl

Sebastian Szczerek

Sebastian Szczerek

Opiekun Klienta, Sprzedawca, Oddział Gryfice

Telefon: +48 781 204 020
Email: sebastian@wieczorekisyn.pl

Rafał Staszkiewicz

Rafał Staszkiewicz

Przedstawiciel Handlowy, Centrala Szczecin

Telefon: +48 575 130 330
Email: rafal.staszkiewicz@wieczorekisyn.pl